KARUSELLBORD Karl Johan, 1800-tal.

160869. KARUSELLBORD Karl Johan, 1800-tal.

Björkfanér. Lådor i sagern. Fotavslutningar av tassfötter. Diameter 110,5, höjd 77 cm.

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 605