1608549. ARMBANDSUR, Longines 18 K guld, 1960-tal.

Diameter 34 mm
Armlänk av förgyllt stål.

Smärre repor på glaset, graverad baksida och ytslitage på länken, fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Diameter 34 mm
Armlänk av förgyllt stål.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Smycken
Föremålsnr
1608549

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra Hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 444