BYRÅ, med spegelöverdel, björk, 1800-talets slut.

16085. BYRÅ, med spegelöverdel, björk, 1800-talets slut.

Nyckel finns, längd 98, bredd 46, höjd 181.

Senare spegelöverdel, slitage, skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 706