TEAKSTOLAR, 1 par, 1950-tal.

TEAKSTOLAR, 1 par, 1950-tal.
160788. TEAKSTOLAR, 1 par, 1950-tal.

Mjuk rundad sits och rygg.

1 stol med smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mjuk rundad sits och rygg.

Antal besök: 3 933