KANDELABER, trä, 1900-tal.

KANDELABER, trä, 1900-tal.
1607887. KANDELABER, trä, 1900-tal.

Beslag av mässing. Nio ljushållare. Diameter ca 34. Höjd ca 36 cm.

Ytslitage. Ljusarmar med lagningar i fästen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 291