DAVID SÖDERHOLM. Skärgårdslandskap med segelbåt. Gouache. Signerad och daterad 1937.

160704. DAVID SÖDERHOLM. Skärgårdslandskap med segelbåt. Gouache. Signerad och daterad 1937.

54 x 74 cm.

Fuktfläck tavlans övre högra hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 74 cm.

Antal besök: 4 275