BERT ÖSTERLUND. Olja på duk.

BERT ÖSTERLUND. Olja på duk.
1607036. BERT ÖSTERLUND. Olja på duk.

Fiskarew. Signerad. 50x61 cm.

Mindre ytslitage.

Bert Österlund (1912–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiskarew. Signerad. 50x61 cm.

Mindre ytslitage.

Bert Österlund (1912–1981)

Antal besök: 482