BORDSLAMPOR 5 stycken, mässing och malm, 1900-tal.

160699. BORDSLAMPOR 5 stycken, mässing och malm, 1900-tal.

höjd inklusive lampkupa 33,5-37cm
höjd inklusive lampskärm 43cm
höjd lampfot 25,5cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd inklusive lampskärm 43cm
höjd lampfot 25,5cm.

bruksslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 568