JOHAN NORDSTRÖM. TENNSTOP, Arboga.

160691. JOHAN NORDSTRÖM. TENNSTOP, Arboga.

Verksam 1822 - 1828. Höjd. 21 cm.

Åldersslitage, bucklor samt äldre lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 814