Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
LAILA PRYTZ. Uppdragna båtar på strand. Olja på pannå. Signerad och daterad 1952.
160689. LAILA PRYTZ. Uppdragna båtar på strand. Olja på pannå. Signerad och daterad 1952.
33 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 40 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 108