LAILA PRYTZ. Uppdragna båtar på strand. Olja på pannå. Signerad och daterad 1952.

160689. LAILA PRYTZ. Uppdragna båtar på strand. Olja på pannå. Signerad och daterad 1952.

33 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 40 cm.

Antal besök: 1 253