HOLLÄNDSK KONSTNÄR. Skogslandskap med bäck. Olja på duk. Signerad Weger. 1900-tal.

160674. HOLLÄNDSK KONSTNÄR. Skogslandskap med bäck. Olja på duk. Signerad Weger. 1900-tal.

60 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 50 cm.

Antal besök: 2 259