SLAGBORD, delvis bemålat trä, 1800-tal.

1606717. SLAGBORD, delvis bemålat trä, 1800-tal.

46x99 cm, klaff 69,5 cm, höjd 73 cm.

Slitage, färgbortfall och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 331