Etsning, "Björkar i blåst", signerad och daterad 1914, samt BOK.

160655. Etsning, "Björkar i blåst", signerad och daterad 1914, samt BOK.

Mått 25 x 18 cm. Bok om Oskar Bergman av Martin Söderström, Interbook Publishing AB medföljer.

Bruksslitage. Något gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 057