ÅLJUSTER 1800-tal.

ÅLJUSTER 1800-tal.
160644. ÅLJUSTER 1800-tal.

Bredd 28 cm. Höjd 30 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
160644. ÅLJUSTER 1800-tal.

Bredd 28 cm. Höjd 30 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 236