SAS. Modellflygplan, metall, Boeing 727.

1606174. SAS. Modellflygplan, metall, Boeing 727.

Vingbredd ca 33 cm.

Slitage. Smärre repor. Gulnad. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vingbredd ca 33 cm.

Antal besök: 4 678