CARL WILHELMSON. Teckning.

CARL WILHELMSON. Teckning.
1606113. CARL WILHELMSON. Teckning.

Katedral, Stämpelsignerad. A tergo akvarell samt stämpel Sterbhuset Berta Wilhelmsson. 26x16,5 cm.

Brukslitage. Oramad.

Carl Wilhelmson (1866–1928)

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage. Oramad.

Carl Wilhelmson (1866–1928)

Antal besök: 511