SOFFBORD, teak, ASKO, 1960-tal.

16060. SOFFBORD, teak, ASKO, 1960-tal.

Längd 130, bredd 64, höjd 56 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och repor.

Antal besök: 2 292