RESVÄSKOR, 2 st, läder, 1900-talets första hälft.

160553. RESVÄSKOR, 2 st, läder, 1900-talets första hälft.

Längd 65, höjd 40 / 35 cm.

Omfattande slitage, repor, märken. Resdekaler. En väska låst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 65, höjd 40 / 35 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 544