TRYCKMÄTTARE, 2 st., 1900-tal, mässing.

1605527. TRYCKMÄTTARE, 2 st., 1900-tal, mässing.

En märkt Stockholm, diameter 6-17,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 376