ARMBAND & ÖRHÄNGEN, silver, bismarklänk.

1605265. ARMBAND & ÖRHÄNGEN, silver, bismarklänk.

Armband, silver, ostämplad men testad, längd ca 19 cm, vikt ca 9 gr
Örhängen, sterling silver, längd ca 2,5 cm, vikt ca 1,5 gr.

Bruksskick. Putsrester i örhängen. Låsring i armband utbytt till vitmetall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 300