MAJ-BRITA LUND. "Släpp in mig". Olja på duk. Signerad Majja 1987.

160523. MAJ-BRITA LUND. "Släpp in mig". Olja på duk. Signerad Majja 1987.

85 x 100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

85 x 100 cm.

Antal besök: 1 307