Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
MAJ-BRITA LUND. "Släpp in mig". Olja på duk. Signerad Majja 1987.
160523. MAJ-BRITA LUND. "Släpp in mig". Olja på duk. Signerad Majja 1987.
85 x 100 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
85 x 100 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 144