SKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

1604447. SKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd ca. 105, bredd 45, höjd 125 cm.

Repor, fläckar, slagmärken, färgbortfall. Sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 5 625