SIMON GATE. Vas, blått pressglas, 1930.

1604366. SIMON GATE. Vas, blått pressglas, 1930.

Signerad Orrefors SP14. Höjd 16,5 cm. Övre diameter 19 cm.

Minimal fotnagg.

Simon Gate (1883–1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Minimal fotnagg.

Simon Gate (1883–1945)

Antal besök: 609