Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
SKRIVBORDSUPPSATS, förgylld metall, BREVSTÄLL, märkt Lindstedt & Son Öland.
160435. SKRIVBORDSUPPSATS, förgylld metall, BREVSTÄLL, märkt Lindstedt & Son Öland.
Längd ca 15-31 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 15-31 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 762