BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

16043. BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

I så kallad Haupt-stil. Intarisiadekor i form av flöjtspelande putti.
Med tre lådor. Nyckel finns.
Längd 96, bredd 47,5 , höjd 80 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tre lådor. Nyckel finns.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 619