LAMPETT, gjuten metall, nyrenässans, 1800/1900-tal.

160427. LAMPETT, gjuten metall, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Två ljuspunkter. Skruvfäste. Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 827