MATSALSMÖBEL, 5 delar, Svegards, Markaryd, 1960-tal.

160422. MATSALSMÖBEL, 5 delar, Svegards, Markaryd, 1960-tal.

Teak, teakfanér.
4 st Stolar, konad ryggbricka, klädda sitsar.
Runt matbord,2 st iläggsskivor, 1 st med sarg.
Diameter 112 cm, höjd 73 cm
Tot längd 200 cm.

Bruksslitage, stötmärke, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak, teakfanér.
Diameter 112 cm, höjd 73 cm
Tot längd 200 cm.

Antal besök: 3 335