SKÅP, Sverige, 1950/60-tal.

SKÅP, Sverige, 1950/60-tal.
160412. SKÅP, Sverige, 1950/60-tal.

Inrett med hyllor och backar. Längd 150, bredd 42, höjd 91 cm.

Slitage, fläckar, en back saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 468