BYRÅ med stenskiva, tre lådor, Sengustaviansk stil, 1900-tal.

16041. BYRÅ med stenskiva, tre lådor, Sengustaviansk stil, 1900-tal.

Mahogny, skiva i kolmårdsmarmor.
Längd 91, bredd 47, höjd 81 cm.
Nyckel saknas.

Slitage, en sida med fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel saknas.

Antal besök: 823