FJÄLLRÄVEN. ryggsäck, 1900-tal.

1603724. FJÄLLRÄVEN. ryggsäck, 1900-tal.

Monterad på lättmetall-stomme,
Höjd 71
Bredd ca 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 71
Bredd ca 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 543