SÄNG, ihopfällbar, järn, första delen av 1900-talet.

16022. SÄNG, ihopfällbar, järn, första delen av 1900-talet.

Bäddmått ca 80 x 198 cm.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bäddmått ca 80 x 198 cm.

Slitage. Skador.

Antal besök: 4 339