Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ELLA WANNER. Samhällsidyll, olja, på duk, signerad och daterad 1940.
16021. ELLA WANNER. Samhällsidyll, olja, på duk, signerad och daterad 1940.
112 x 138 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
112 x 138 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 212