Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, porslin, design Axel Locher, Royal Copenhagen, 1900-tal.
160200. FIGURIN, porslin, design Axel Locher, Royal Copenhagen, 1900-tal.
Höjd 26.5 cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 26.5 cm.
Smärre ytslitage.
Gomér & Andersson Linköping
696