FAT, SKÅL, "H55" Domino Stig Lindberg Gustavsberg, VAS Arabia samt VAS, glas osignerad.

16014. FAT, SKÅL, "H55" Domino Stig Lindberg Gustavsberg, VAS Arabia samt VAS, glas osignerad.

"H55" Domino S. Lindberg Gustavsberg: Fat 7,5 x 7,5 cm. Skål längd 6, bredd 4,5, höjd 5 cm.
Vas, porslin, Arabia, höjd ca 21 cm.
Vas, glas, osign, höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, glas, osign, höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 275