TRÄNINGSMASKIN, Mac Levy, 1900-tal.

16007. TRÄNINGSMASKIN, Mac Levy, 1900-tal.

Märkt Mac Levy Est 1893 New York. Längd 106, bredd 50, höjd 111 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 802