SKRIVHYLLA, Sverige, 1950/60-tal.

160071. SKRIVHYLLA, Sverige, 1950/60-tal.

Bok och teak. Utdragbar skrivskiva. Skjutdörrar med bakomliggande hyllor. Längd 80, bredd 42, höjd 162 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 928