HYLLA MED SKÅP, ek samt PALL, 1960-tal.

16006. HYLLA MED SKÅP, ek samt PALL, 1960-tal.

Omärkta
Hylla med skåp, nyckel finns: Längd 86, bredd 41, höjd 191 cm.
Pall: Längd 45, bredd 39, höjd 39 cm.

Slitage. Enstaka fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkta

Slitage. Enstaka fanerskador.

Antal besök: 851