BRICKBORD, teak, omkring 1960-tal.

1600526. BRICKBORD, teak, omkring 1960-tal.

Höjd 62 cm
Djup 50 cm
Längd 70 cm
Lös bricka, ihopfällbar ställning. Går att justera höjden. Från 60 till 78 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62 cm
Djup 50 cm
Längd 70 cm

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 656