MADELEINE PYK. Tigrar, färglitografier, signerade och numrerade 176/200 resp 175/200.

160029. MADELEINE PYK. Tigrar, färglitografier, signerade och numrerade 176/200 resp 175/200.

Bladmått 41 x 216,5 resp 49 x 34 cm.

omramad.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

omramad.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 2 104