Gomér & Andersson Linköping
Konst
Övrigt
FRIMÄRKSTAVLA, 1920-tal, art decomotiv.
159987. FRIMÄRKSTAVLA, 1920-tal, art decomotiv.
Yttermått 24 x 26 cm.
Skador på ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
Yttermått 24 x 26 cm.
Skador på ram.
Gomér & Andersson Linköping
1 448