MATS-OLA BURMAN. "Från min resa till Gaia luiphur", olja på duk, signerad och daterad, -69.

159967. MATS-OLA BURMAN. "Från min resa till Gaia luiphur", olja på duk, signerad och daterad, -69.

59x47,5 cm. Signerad a tergo.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

59x47,5 cm. Signerad a tergo.

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 5 330