NATHALIA EDENMONT. "Pelican". Signerad NEdenmont och daterad 2004 a tergo. C-print.
159940. NATHALIA EDENMONT. "Pelican". Signerad NEdenmont och daterad 2004 a tergo. C-print.
Monterad på aluminium. 40 x 42,5 cm.
Donerat av Wetterling Gallery www.wetterlinggallery.com Välgörenhetsauktion till förmån för Team Rynkebys Göteborgsinsamling till Barncancerfonden. Läs mer här Intäkterna går oavkortat till insamlingen. Ingen köpprovision eller slagavgift tillkommer. Vissa av föremålen omfattas dock av följerätt BUS (se katalogtext).