LINNESKÅP, med spegelglas, jugend, 1900-tal.

159937. LINNESKÅP, med spegelglas, jugend, 1900-tal.

Längd 97, bredd 54, höjd 201 cm.

Slitage, märken repor, sprickor/smärre skador, tejprester, draghandtag saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 319