TUULIKKI PIETILÄ. Torrnålsgravyr.

1599155. TUULIKKI PIETILÄ. Torrnålsgravyr.

signerad samt numrerad 8/10, daterad 1946, a tergo utställningsetikett, 13x10 cm.

Ej examinerad ur ram, något gulnade marginaler.

Tuulikki Pietilä (1917–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

Tuulikki Pietilä (1917–2009)

Antal besök: 284