PAPPERSHÅLLARE, gjutjärn, 1900-talets första hälft.

159868. PAPPERSHÅLLARE, gjutjärn, 1900-talets första hälft.

Plats för tre pappersrullar, trärullar och metallavrivare Höjd 68, bredd 65 cm.

Bruksslitage, erosion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, erosion.

Antal besök: 684