GEVÄR, slaglås, 1800-tal.

GEVÄR, slaglås, 1800-tal.
1598673. GEVÄR, slaglås, 1800-tal.

Längd ca 126 cm.

Åldersrelaterat brukslitage. Sprickor, lagningar. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 126 cm.

Antal besök: 696