STOL, 50-tal, Etikettmärkt "Gärsnäs Sweden".

159866. STOL, 50-tal, Etikettmärkt "Gärsnäs Sweden".

Lös sits i galon.

Åldersslitage. samt bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös sits i galon.

Antal besök: 682