STOLAR, 4 st, Svenska möbelfabriken, tidigt 1900-tal.

15986. STOLAR, 4 st, Svenska möbelfabriken, tidigt 1900-tal.

Med delor av bla spindel.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med delor av bla spindel.

Slitage.

Antal besök: 986