LJUSSTAKE, pressglas, 1900-tal.

1598575. LJUSSTAKE, pressglas, 1900-tal.

Jesus på kors, höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jesus på kors, höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
H21
Antal besök: 311