SPELAUTOMAT, Swipper, Norge, 1970-tal.

15985. SPELAUTOMAT, Swipper, Norge, 1970-tal.

Längd 52, bredd 39, höjd 17 cm.

Nyckel saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel saknas. Slitage.

Antal besök: 2 921